Wyjazd klasy VII
Wyjazd klasy VII 26 kwietnia br klasa VII wzięła udział w edukacyjnej wycieczce do Opola. Wyjazd skierowany był głównie na doznania estetyczne i kulturalne, ale nie brakowało wzruszeń i chwil refleksji. Pierwszym punktem był Teatr Lalki i Aktora, a … Read More